Valentýnská seafood sobota

Rest ve spolupráci s Maare zve všechny milovníky seafood-u a všechny romantiky na NEOMEZENOU DEGUSTACI seafoodu k oslavě svatého Valentýna, velkého romantika a patrona lásky.


Těšíme se na Vás v sobotu 16.02. - Valentýn na vás počká ..... :). Rezervace nutná. Rezervujte primárně přes Maare e-shop z a tím koupíte voucher ze nejlepší cenu. Všechny rezervace po 15.02. za plnou cenu. Stůl si můžete rezervovat na několik termínů: Oběd 12:00, pozdní oběd 15:00, Večeře 18:00, pozdní večeře 20:30. Cena za neomezenou degustaci seafood-u na osobu v předprodeji jen za 990 Kč. V případě že rezervujete po 15.02 je cena 1.390 Kč. Počet rezervací  omezen.

Svoji lásku, sympatii nebo kohokoliv, koho máte rádi, pozvěte na tu nejlepší rapsodii chutí, připravené našimi kuchaři společně s autentickým seafood mistrem Markem, začínaje rybími pomazánkami, carpacciem, tataráky, cevichem a dokonalými seafood saláty. Následně ochutnáte černé rizoto, domácí pasty s jadranskými krevetami a spoustu dalších seafood specialit, jako jsou brodet, buzara, gregada nebo bouillabaisse. Nebudou chybět ani speciality z grilu na dřevěné uhli (kalamáry, krevety, langustýnky, ryby,...) nebo skvělé balkánské dezerty. Na místě si pak můžete vybrat k degustaci víno z bohaté vinotéky.